Coffee Desk poleca Świeżo Upieczoną!

przez admin
1,2K przeczytano
Nasze wypieki

Coffee Desk poleca naszą kawę

Przelew, espresso bądź cappuccino z ziaren od palarni HAYB

W ostatnim zestawieniu dotyczących fajnych miejsc z kawą, który znajdziesz TUTAJ, Coffee Desk wyróżnił również Świeżo Upieczoną! Dziękujemy.

Piekarnia rzemieślnicza, której właścicielka doskonale wie jak najlepiej zadbać o swoich gości. Do przepełnionych masłem drożdżówek z owocami, croissantów, tartaletek i serniczków wypijemy tu przelew, espresso bądź cappuccino z ziaren od palarni HAYB. Nie ma to jak dopiero wyjęta z pieca drożdżówka, a najlepiej jagodzianka, którą zjadamy jeszcze ciepłą, sącząc przy tym niespiesznie ulubioną kawę.  

Zaopatrzymy się tu też w całe mnóstwo dobrych rzeczy, tj.: ziarna kawy, masła orzechowe, mąki czy miody z polskich pasiek. Stanie w kolejce zdecydowanie umila widok Świeżo Upieczonych piekarzy, którzy z pasją zawijają każdą bułkę i składają bochenki, które my potem z przyjemnością zjadamy z zimnym masłem. 

Miejsce konieczne do odwiedzenia przez glutenowych hedonistów. Ichniejsze canele można z czystym sumieniem stawiać obok tych prosto z Bordeaux. “

Kawę oraz wypieki można u nas zakupić za pomocą naszego sklepu internetowego lub stacjonarnie: Świeżo Upieczona, Kraków, ul. Cystersów 26c/LU4, dzielnica Grzegórzki – zobacz na mapie.

 

Rzuć również okiem na poniższe wpisy